Okienko pre predškolákov

Poďte sa zahrať predškoláci

Príručka zábavných aktivít pre budúcich školákov zameraná na grafomotoriku, vizuálnu a sluchovú diferenciáciu.
Veková skupina 5 – 6 rokov Malá príručka

Školská zrelosť

Portál o vzdelávaní a sebarozvoji.
Rodičia si tu nájdu články k témam, ako napríklad: školská zrelosť, zápis do ZŠ, aktivity a hry pre deti a iné zaujímavosti.

Grafomotorika

V kategórii predškoláci je množstvo aktivít zameraných na vzdelávacie oblasti rozvoja dieťaťa – matematika a práca s informáciami, grafomotorika, človek a príroda, človek a svet prácerôzne pokusy, konštruovanie a pod. Web stránka

Učíme na diaľku

Usmernenia, odporúčania a podpora ministerstva školstva nielen pre učiteľov ale aj rodičov.

Internetová škôlka

ABC škôlka – internetová škôlka, učíme sa doma s deťmi, vzdelávanie predškolákov.
Stránka má zadelené aktivity podľa vzdelávacích oblastí Štátneho vzdelávacieho programu.
Nakoľko je stránka spoplatnená, naša MŠ zakúpila licenciu na 3 mesiace pre rodičov.

Inštrukcie k prihláseniu:
1.   Zaregistrujte sa na stránke www.abcskolka.sk svojim emailom a vymysleným heslom, kliknutím na tlačítko „Registrácia“,
pri registrácii si prosím skontrolujte všetky prihlasovacie údaje – email je dôležitý!
2.  Vyplňte v „nastaveniach“ registrácie všetky povinné údaje – uveďte názov Materskej Školy
3.  Zaškrtnite políčko „Aktivačný kód“ aktivuje sa políčko „Zadajte aktivačný kód IP-Licencie“
4.  Do políčka „Zadajte aktivačný kód IP-Licencie“ vpíšte váš aktivačný kód (kód nájdete vo fotogalérií na web stránke MŠ)
5.  Užívateľské konto vám aktivujeme v čo najkratšom čase
6. Následne pri ďalšom prihlásení sa na stránku prihlasovacími údajmi (email a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii) budete vidieť         celý aktuálny obsah stránky.