Náš altánok

Občianske združenie Púpava a pedagógovia MŠ Exnárova 6 požiadali o finančnú dotáciu z rozpočtu mestskej časti Bratislava – Ružinov a dobrá vec sa podarila. Všetci sa tešíme, že sa našim deťom na školskom dvore vytvorí nový priestor v prírode. Jeho celoročné využitie aj v prípade nepriaznivého počasia bude veľkým prínosom. Môže byť miestom pracovných aktivít, spoločenských hier, výstav alebo na relax.

Poďakovanie patrí mestskej časti Bratislava - Ružinov

Altánok bude slúžiť aj k stretnutiam rodičov a starých rodičov pri rôznych príležitostiach. Spoločné tvorivé dielničky, či posedenia môžu byť príjemným a zmysluplne stráveným časom s našimi deťmi. Na zakúpenie altánku, montáž, vybavenie a všetkého, čo je k nemu potrebné, bol poskytnutý grant vo výške 5 000€. Predpokladaný začiatok realizácie je jún 2014 a ukončenie prác sa predpokladá na začiatok novembra 2014.

Nový altánok bude určite pozitívnym spestrením pobytu detí v materskej škole, ktorý pomôže upevniť
a rozvíjať naše vzťahy a uľahčí prácu pani učiteľkám.

P.S. Altánok už stojí na svojom mieste, deti sa z neho tešia, spríjemňuje im oddych v tieto upršané dni.